Den třetí (19.7.2022)

Den třetí (19.7.2022)

Kategorie: Online z LT, 2022
Štítky: Tábor, Srub, Online

Dnešní slunečné ráno jsme se protáhli při rozcvičce, kterou vlastně vedly sami děti. V kruhu každý předvedl nějaký cvik a všichni ho po něm zopakovali. Je nás tu ale tolik, že jsme nedojeli kruh celý, ale to neva - my to dojedeme zítra. Některé kousky byly opravdu povedené až záludně náročné. Ale my jsme v cirkuse a tak je pro nás flexibilita a nýbrž ohebnost denním chlebem.

Po snídani v podobě chlebíčku se žervé a koláčkem od místní famózní, rodinné pekárny "U Malých" (v Bernarticích), jsme šli na další lesní hru. Tentokrát to bylo „žraní barev“, kdy každá družinka honí jednu jinou družinku a naopak ji jiná družinka honí. Účelem je získat co nejvíce jiných životů, ale zároveň jich co nejméně ztratit.

Abychom se úplně neuštvali, do svačiny si děti ještě výtvarně doladily nástěnku, kde už se rýsuje jak jsou na tom - kolik zvířat má jejich zvěřinec, jací umělci už se připojili k jejich souboru atd. No, jen se podívejte.

Po svačině proběhl běhavo-žonglovací závod. Po družinkách se děti vydaly na vyfáborkovaný okruh po okolí, na němž je čekalo 6 stanovišť s různými žonglovacími úkoly.

A jelikož vedro dorazilo i sem, tak jsme se po poledním klidu vydali poprvé k Lužnici. Koupačka a míčové hry. Ale také pilování žonglérských dovedností (žonglování se třemi míčky, točení talířů, flower stick a podobně).

O velkolepý zážitek večera se postaralo kvarteto DioDementoRoyale, které předvedlo nečekaně velkolepou artistickou show.

A po pár písničkách se šlo spát. DOBROU NOC VŠEM