Den pátý (21.7.2022)

Den pátý (21.7.2022)

Kategorie: Online z LT, 2022
Štítky: Tábor, Srub, Online

Po noční bojovce jsme si ráno maličko přispali a i rozcvičku jsme tentokrát oželeli. Po snídani přišel na řadu VELKÝ ÚKLID, protože některé stany už vypadaly jako po útoku divokých, cirkusových zvířat. Pak jsme si také nacvičili, jak se chovat při POPLACHU. Velkou dopolední hrou bylo vyměňování, kdy družinky dostaly starou, antickou minci z loňské celotáborovky a jejich úkolem bylo ji vyměnit za co nejhodnotnější věc / věci, ideálně „KOLO“, v přilehlých vesnicích. Šlo o kolo pro krasojezdce, který ho marně shání už čtrnáct dní a proto se zatím nepřipojil k našemu ansámblu. Snad se k němu zpráva o získání KOLA donese a dorazí už brzy za námi. (Na tuhle hru jsme se moc těšili, protože poslední roky se kvůli COVIDovým omezením hrát nemohla.)

Po obědě proběhlo celotáborové sprchování v teplé vodě, díky němuž jsme se opět shledali s těmi dětmi, které jste nám předali u autobusu :-) :-) :-)

A pak si děti mohly vyzkoušet cirkusové dovednosti, naučit se žonglovat s míčky, s flowerstickem a diabolem. Točení jak talíři, tak i hula-hopem. Vrhání nožů. Také si, pod vedením odborného cirkusového pedagoga, nazkoušet AKROBACII. Ať už jako jednotlivci a nebo i ve dvojicích, trojicích a plánujeme i družinkové formace.

To budete doma koukat, co se tu děti všechno naučí, teda jestli vám neutečou k CIRKUSU :-) Večer jsme si pak zase zazpívali u buřťáku a šlo se spinkat.

DOBROU